Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Lákavá nabídka

Muž dá miliony tomu, kdo si vezme jeho dceru. Takhle vypadá nevěsta

Svatba
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto

Thajský milionář Arnon Rodthong shání ženicha pro svou dceru opravdu neobvyklým způsobem. Za její ruku nabízí v přepočtu sedm milionů korun a jeho prosperující firmu. Dcera by ale chtěla peníze spíše pro sebe, má s nimi jiné plány.

V některých částech Thajska je zvykem, že ženich platí za svou nevěstu. V tomto případě se ale role obrátily a otec 26leté Karnsity nabízí naopak peníze tomu, kdo si ji vezme. Arnon Rodthong není žádný troškař, jeho budoucí zeť si přijde na deset milionů thajských bahtů, což je asi sedm milionů korun.

 

Po nastávajícím jeho dcery chce pouze to, aby byl pracovitý, protože se stane zároveň dědicem farmy, kterou Arnon vlastní, a udělal Karnsitu šťastnou. "Chtěl bych někoho, kdo se postará o můj podnik tak, aby pokračoval. Nemusí mít žádné tituly, ale musí být spolehlivý," uvedl podle portálu Daily Mail.

 

 

Přestože má Arnon více dětí, včetně několika synů, rozhodl se předat prosperující farmu manželovi Karnsity. "Jakmile budu mít zetě, předám mu všechno své jmění," prohlásil multimilionář. V bizarním inzerátu svou dceru vychvaluje a upozorňuje, že je panna a plynně mluví anglicky a čínsky.

 

 

Karnsita přitom o záměru svého otce podle vlastních slov vůbec netušila. "Dozvěděla jsem se to až ve chvíli, kdy mi kamarádka ukázala příspěvek mého otce. Byla jsem překvapená, ale viděla jsem i tu zábavnou stránku věci," říká 26letá Thajka.

 

 

Zároveň Karnsita přiznala, že je stále nezadaná. Od svého manžela chce, aby byl pracovitý a slušný a staral se o svou rodinu. Připustila ale také to, že peníze od otce by si raději ponechala. Ráda by je prý použila na "plastickou operaci, provedenou v Jižní Koreji".

TN.cz