Vadí mu i Zeman

Muž, který střílel na Klause, promluvil! Prozradil, co chystá

Štáb televize Nova natáčel s Pavlem Vondroušem. Mužem, který 28. září 2012 airsoftovou pistolí střílel v Chrastavě na Liberecku na tehdejšího prezidenta Václava Klause. Svého činu rozhodně nelituje

"Ukázalo se, že to byla ta nejlepší volba, protože samozřejmě nějaký házení vajíček už tady bylo tolikrát, že to víceméně nikoho nezajímá," hodnotí svůj čin s odstupem čtyř let Pavel Vondrouš.

 

Nynější třicátník od té doby trochu přibral a přestěhoval se. Trest za střelbu, roční podmínku, si odpykal. Vondroušovi vadí i Miloš Zeman. Střílet na něj ale nebude. Ctí prý svobodnou volbu národa.

 

"Jeden šířil nebezpečné myšlenky mezi lidi, kdežto druhý dělá ostudu. Co je z toho horší?" řekl TV Nova Vondrouš jehož posledním kouskem byl útok na Českou národní banku. 10. prosince zamknul všechny vchody pomocí řetězů. Vadila mu devalvace koruny.

 

"Koruna by se měla nechat růst tak, jak roste sama. Kdyby byla na maximální síle, tak by byla okolo 13 korun za euro," tvrdí Vondrouš, který se chystá se stranou Futurama vstoupit do politiky.

 

 

"V překladu to znamená Budoucňárna. Určitě jsme přemýšleli prvotně nad krajskými volbami," vysvětluje své plány muž, který střílel na Václava Klause.

 

Nehodlá ale nic měnit na svém mládeneckém stylu života. "Nevím, zda-li si za dva roky nepůjdu na rok sednout, tak se mi do toho zatím moc nechce," vysvětlil.

Související témata:
vbo, Ivan Berka TN.cz