Pokus o vraždu

Zhrzený milenec měl měsíc sledovat bývalou partnerku. Nakonec ji přejel

Téma:

Pětadvacetiletý muž měl v pondělí 18. května srazit osobním automobilem v Sokolově svou bývalou přítelkyni a třicetiletého muže. Nyní mu hrozí až výjimečný trest.

Kriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Karlovarské kraji řeší v současné chvíli případ dvojnásobného pokusu o vraždu.

 

Událost se stala 18. května krátce před půlnocí, kdy pětadvacetiletý muž měl nejdříve na ulici vyhrožovat zabitím své bývalé přítelkyni a muži, který jí doprovázel, a následně je oba dva srazit osobním automobilem. Podle policie s úmyslem je usmrtit,

 

"Muž měl po rozchodu od měsíce dubna letošního roku neustále pronásledovat, nebezpečně vyhrožovat a telefonicky kontaktovat svou bývalou 23letou přítelkyni. Denně, i několik hodin, měl sedět ve svém osobním vozidle v místě jejího bydliště nebo zaměstnání a sledovat ji. Opakovaně jí měl vyhrožovat, že pokud se k němu nevrátí, tak jí ublíží na zdraví," informovala mluvčí policie Karlovarského kraje Kateřina Krejčí.

 

Žena i muž utrpěli vážná zranění a oba dva byli transportování Zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice.

 

Policie na místě pětadvacetiletého útočníka zadržela a následně obvinila ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu a dále z přečinu nebezpečného pronásledování. Nyní mu hrozí 15 - 20 let kriminálu, případně i výjimečný trest.

GALERIE: Muž autem srazil bývalou přítelkyni a muže

1
/
3
Zdroj: Policie ČR
Muž autem srazil bývalou přítelkyni a muže - 1

jh TN.cz