Otřesný čin

Muž měl šestiletou dívku lákat na hledání psa a znásilnit. Dostal pět let!

Petr Brzek
Petr Brzek
15.6. 2020 11:22
Téma:

U pardubického krajského soudu odstartovalo v pondělí hlavní líčení se čtyřiatřicetiletým mužem. Ten měl podle obžaloby loni v září v Ústí nad Orlicí nejprve odlákat bokem a následně znásilnit teprve šestiletou dívenku. Podle rozsudku má za mřížemi strávit pět let. Verdikt zatím není pravomocný.

O výsledku hlavního líčení informoval v pondělí odpoledne portál idnes. Podle něj by měl dotyčný také zaplatit sto tisíc korun jako nemajetkovou újmu.

 

Muž, který na začátek soudu čekal ve vazbě, podle obžaloby loni 29. září v orlickoústeckém bikeparku oslovil šestiletou dívku a její kamarády.

 

Dětem tvrdil, že se mu ztratil bílý pes. Ty se okamžitě nabídly, že mu pomůžou zvíře hledat. Psa přitom neměl. Dívku následně podle obžaloby od vrstevníků oddělil, zatáhl do blízké boudy, svlékl a sexuálně zneužil.

 

Muž u soudu čin nepopřel, omlouval se a tvrdil, že šlo o zkrat. V den, kdy se vše odehrálo, prý už od rána nezřízeně popíjel a do odpoledne zkonzumoval čtyři piva a litr a půl vína.

 

 

Znalci u soudu řekli, že obžalovaný netrpí žádnou sexuální deviací, ale má podle nich sklony k agresivitě a nadměrně holduje alkoholu.

 

V případě odsouzení muži hrozí až dvanáctileté vězení. Rozsudek by mohl padnout už během pondělka.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

pez TN.cz