Vražda na Vysočině

Muž měl po hádce v Třebíči uškrtit manželku! V domě byly děti

Téma:

Tragédie se stala v noci na středu v jednom z domů v Třebíči. Muž se měl pohádat s manželkou a poté ji uškrtit. Skončil v policejní cele, zatím ale nebyl obviněn. V domě žily i děti a rodiče zavražděné ženy.

Zavražděnou ženu nalezli policisté v noci na středu. "Vyšetřujeme zvlášť závažný trestný čin, který se stal na Třebíčsku," informovala policejní mluvčí Dana Čírtková. Další podrobnosti prozatím odmítla sdělit.

 

Podle informací TV Nova měl asi 40letou ženu zavraždit její o dva roky starší manžel, byla na místě mrtvá. Údajně se pohádali, což se podle sousedů dělo často. Místní uvedli, že manželé měli osobní spory a měli se rozvádět.

 

 

Přivolaní policisté muže zadrželi a odvedli na policejní stanici k výslechu. Stále zůstává v zadržovací cele, policie ho ale ještě neobvinila. Pokud by byl obviněn z vraždy, hrozí mu 15 až 20 let vězení, případně výjimečný trest.

 

Kriminalisté v domě až do ranních hodin shromažďovali důkazy a vyslýchali svědky. Spolu s manželi měli podle informací TV Nova v budově žít také jejich děti a rodiče zavražděné ženy.

epa TN.cz