Otřesný případ z Frýdeckomístecka

Muž měl surově týrat svoji partnerku! Vše si natáčel na video

Týraná žena
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Skutečně otřesný případ domácího násilí řešila moravskoslezská policie. Ženu měl surově bít a psychicky týrat její partner. Měl jí zakazovat vycházet z domu, brát osobní věci a ponižovat ji. Muž si domácí násilí dokonce natáčel.

Drastické video po sociálních sítích rozšířil otec týrané ženy z Frýdeckomístecka. Partner ženy ho omylem poslal své rodině, která kontaktovala rodinu oběti. Muž jí měl ubližovat dlouhodobě, vše si navíc natáčel, jak vyšlo najevo.

 

Redakci TN.cz se ozval zoufalý otec týrané ženy. Měl strach nejen o svoji dceru, ale také o svá dvě vnoučata, holčičku a chlapečka ve věku šest a čtyři roky. Partner mladé ženy měl dokonce po dětech házet nožem. "Dceři bral mobil, a ona tak nemohla ani kontaktovat svoji rodinu," uvedl otec ženy.

 

Video domácího násilí se rychle začalo šířit po sociálních sítích. Žena na záběrech leží na posteli, nad ní se sklání muž zřejmě s mobilem v ruce. Přestože žena pláče a hystericky křičí, aby ji partner nechal a odešel, jsou slyšet jeho nadávky. Pak přijdou další rány.

 

 

Případ už řeší policisté, v současnosti zjišťují a shromažďují veškeré podrobnosti. "Následně v dané věci policie pravděpodobně zahájí úkony trestního řízení pro spáchání přečinu týrání osoby žijící ve společném obydlí, za což pachateli hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až čtyři léta," sdělila policejní mluvčí Eva Michalíková.

 

Týraná žena už je po zásahu policie v bezpečí. "Spolupracuji i s nějakými organizacemi, které pomáhají obětem domácího násilí," sdělila redakci. Stará se o ni její maminka. "Momentálně se zotavuji. Více o tom asi nemohu mluvit," dodala. V bezpečí jsou i její děti. "Jsou v péči u svého strýce," sdělila přítelkyně ženina otce.

 

Upozorňujeme, že následující video není vhodné pro citlivé povahy:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

mj TN.cz