hrůzný případ

Muž měl uškrtit svou partnerku, poté s jejím tělem strávil dva dny

Slovenská policie - Ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Regina Zajícová
Regina Zajícová
28.2. 2020 9:27
Téma:

Policisté ze slovenské Bratislavy vyšetřují smrt sedmatřicetileté ženy. Její tělo našel tchán v bytě, ve kterém žila se svým manželem. Ten měl svou ženu uškrtit a poté s jejím tělem strávit několik dní. Chtěl také spáchat sebevraždu, ale to se mu nepodařilo. Policie muže obvinila z vraždy.

Ve středu dopoledne vyjížděli policisté do čtvrti Růžinov ve slovenské Bratislavě. "Dne 26. února 2020 bylo ve vnitřních prostorách jednoho z bytů v Gagarinově ulici v Bratislavě nalezeno tělo sedmatřicetileté ženy bez známek života," napsala policie Bratislavského kraje na facebooku.

 

Na místo policii podle portálu Nový Čas přivolal tchán mrtvé Petry. V ten den měl vejít do jejího bytu, aby popřál svému synovi Markovi k narozeninám. Našel ho však s pořezanýma rukama, jelikož se pokusil spáchat o sebevraždu.

 

S manželem v bytě byla také jeho žena, která ležela mrtvá v posteli a měla být přikrytá peřinou. Měla několik bodných ran a byla uškrcena. Během vyšetřování policisté měli zjistit, že žena zemřela už v pondělí. Její manžel s ní tak strávil doma dvě noci. 

 

 

"Vyšetřovatelé Krajského ředitelství Policejního sboru v Bratislavě na základě zabezpečených důkazů vznesli obvinění proti devětatřicetiletém Markovi z Bratislavy ze zvlášť závažného zločinu vraždy," doplnila policie. V případě prokázání viny hrozí muži 20 až 25 let vězení. 

TN.cz