galerie podivná kontrola

Muž měl v kufru amputované ruce člověka! Důvod všechny překvapil

Muž měl v kufru amputované lidské ruce - 1
Zdroj: Profimedia
Muž (50) měl v kufru amputované lidské ruce.
Téma:

Zaměstnance autobusového nádraží v čínském Duyunu minulý týden šokoval obsah kufru padesátiletého cestujícího. Muž přepravoval amputované ruce svého bratra! Protože k tomu měl ale dobrý důvod, personál ho nechal jít.

Ochranka autobusového nádraží v Číně před týdnem řešila opravdu kuriózní incident. Jeden z cestujících se totiž snažil propašovat ve svém kufru lidské končetiny! Jak informuje britský Daily Mail, měly to být ruce.

 

GALERIE: Muž měl v kufru amputované lidské ruce

1
/
4
Zdroj: Profimedia
Muž měl v kufru amputované lidské ruce - 4

 

Muže okamžitě odvedli k výslechu. Zadržený cestujcí tvrdil, že končetiny patří bratrovi a převáží je s sebou proto, aby mohl být jeho bratr v budoucnu řádně pohřben.

 

 

Ten o obě ruce přišel při nešťastném pracovním úrazu, když pracoval jako elektrikář. Číňan je zabalil do igelitu a vezl domů pro případ, že by jeho bratr přišel o život. Podle tamních tradic by totiž nemohla být pochována jen část těla - člověk musí být pohřben celý.

 

Slova muže potvrdil i personál nemocnice, ve které byl zraněný muž ošetřován. Cestující byl tedy propuštěn, na problémy narazil ale u autobusu, kam ho nevpustili kvůli tomu, že k převážení lidských částí potřebuje speciální povolení od ministerstva zdravotnictví, policie a lékařů.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
lud TN.cz