hodonínsko

Muž měl znásilnit dívku přímo na ulici! Policii se při výslechu přiznal

Znásilnění
Zdroj: TN.cz
Ilustrační snímek
Roman Dolejský
Roman Dolejský
31.10. 2019 18:24
Téma:

Muže, který měl na Hodonínsku mladistvou dívku donutit přímo na ulici k orálnímu sexu, zadržela policie. Nyní mu hrozí deset let za mřížemi.

Nezletilá dívka se asi před dvěma týdny v noci na Hodonínsku vracela domů. Najednou ji přímo na ulici přepadl muž, pevně chytil a srazil na zem.

Dívka začala křičet a snažila se utéct. To se jí bohužel nepodařilo. "Když se muži přes dívčin odpor nepodařilo svléknout její oblečení, tak si alespoň rozepnul kalhoty a požadoval po ní orální uspokojení. To dívka ze strachu udělala. Poté z místa utekla a stejně tak i neznámý muž," popsal policejní mluvčí Petr Zámečník.


Po oznámení se na místo vydala policejní hlídka, ale nikoho nenašla. Muž zřejmě ujel autem. Policisté alespoň zajistili stopy a rozjeli po muži pátrání. Po několika dnech se jim podařilo zjistit podrobnosti, které je k muži zavedly.

 


"Se souhlasem státního zástupce o víkendu zadrželi podezřelého jednatřicetiletého muže. Ten se při výslechu k popisovanému skutku doznal a policisté jej obvinili z trestného činu znásilnění," doplnil Zámečník.


Soud poslal muže v úterý do vazby. Tam si počká na soudní proces. Za znásilnění dívky mu hrozí dva až deset let za mřížemi.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz