krvavý útok pátrání po svědcích

Muž na koloběžce srazil člověka, zabodl mu nůž do břicha a utekl!

Pobodání - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Kriminalisté pátrají po svědcích útoku, který se odehrál v noci na sobotu před českobudějovickým barem Domino. Muž na koloběžce tam srazil vycházejícího z baru, po hádce mu zabodl nůž do břicha a z místa utekl.

K napadení došlo zhruba tři minuty po páteční půlnoci v ulici Jana Opletala - před barem Domino. "Dosud neznámý muž narazil při jízdě na motorové koloběžce do muže vycházejícího z uvedeného baru, poté mezi nimi došlo k slovní roztržce, kdy následně muž s koloběžkou vytáhl poměrně dlouhý nuž, cca 25 cm, a tím druhého bodl do oblasti břicha," sdělil mluvčí policie Milan Bajcura.

 

 

Útočník hned poté utekl. Napadený muž měl velké štěstí, že šel v tu chvíli okolo manželský pár. Dvojice mu zřejmě zachránila život. "Manželé mu zastavili krvácení a přivolali zdravotnickou záchrannou službu a policisty," vysvětlil mluvčí.

 

Nyní policie hledá případné svědky celého incidentu, aby se ozvali policii na tísňovou linku 158. Pachateli za ublížení na zdraví může hrozit i vězení. "Kriminalisté zároveň děkují manželské dvojici za záchranu života napadeného muže, který je v péči zdravotníků," dodal Bajcura.

 

 

lud TN.cz