Odplata

Muž načapal bratra v posteli se svou přítelkyní! Vzal na ně sekeru

Muž přistihl bratra v posteli se svou přítelkyní. Vzal na ně sekeru - 2
Zdroj: Policie ČR
Muž na Litomyšlsku zaútočil na dvojici.
Lucie Staničková
Lucie Staničková
10.10. 2020 10:07
Téma:

O tom, že nevěra může dopadnout zle, ví své pardubičtí policisté, kteří zasahovali v jedné chalupě u Litomyšle. Sedmačtyřicetiletý muž tam měl nachytat v posteli svého bratra se svou přítelkyní. V podnapilém stavu se proto situaci rozhodl řešit sekyrou.

Pětapadesátiletý muž si měl užívat romantické chvíle s čtyřiačtyřicetiletou ženou v rekreační chalupě poblíž Litomyšle. Tam však vtrhl jeho podnapilý bratr, který pár podle policistů přistihl "inflagranti“ v posteli.


Situace byla navíc o to horší, že se mělo jednat o jeho přítelkyni. Její nevěra sedmačtyřicetiletého muže podle policistů rozvášnila natolik, že odešel do kůlny, kde se vybavil sekerou. Poté vtrhl do domu, kde se měl nejprve ohánět sekerou po pokoji a rozbíjet vybavení, poté však zaútočil na ležící pár.

 


"Napadení se bránili kusy rozbitého nábytku a přikrývkou, přesto byli oba zraněni. Zatímco žena zůstala v chalupě, muž běžel volat o pomoc,“ popsala policejní mluvčí Lenka Vilímková.


Po příjezdu hlídky však už byla situace klidná a k žádným útokům nedocházelo. "Dvojice byla se zraněním transportována rychlou záchrannou službou do nemocnice,“ dodala Vilímková. Podvedeného muže policisté zadrželi a převezli do policejní cely.


Vyšetřovatelé ho obvinili ze zvlášť závažného zločinu těžkého ublížení na zdraví spáchaného ve stádiu pokusu. Nyní mu v případě prokázání viny hrozí až 12 let vězení.

 

Záběry z místa události:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz