pátrání

Muž vyhrožoval chlapcům nožem, policisté hledají důležitého svědka!

Policie pátrá po svědkovi
Zdroj: Policie ČR
Regina Zajícová
Regina Zajícová
Aktualizováno 3.12. 2019 07:48
Téma:

Ostravští policisté řeší případ krádeže mobilu, který vzal neznámý muž dvěma chlapcům před týdnem. Nejdřív si chtěl telefon půjčit. Pak ho však odmítl vrátit a hrozil mladíkům nožem. Ti se raději vydali na útěk. Policie pátrá po svědkovi, který by jim mohl poskytnout informace.

Případ se stal ráno v pondělí 25. listopadu v Ostravě-Hrabůvce v Moravskoslezském kraji. "Na ulici Jiřího Heroda oslovil neznámý muž poškozené nezletilé chlapce, ve věku 14 let, s žádostí o zapůjčení mobilního telefonu. Jeden z chlapců mu po několika naléháních telefon půjčil," uvedl komisař Tomáš Vlačiha.

 

Když muž hovor ukončil, mladík po něm chtěl mobil vrátit. To se ale nestalo. Dokonce požadoval telefon i po jeho kamarádovi. "Poškození si všimli, že muž vytáhl levou rukou nůž, proto raději ustoupili a pachatel se dal i s mobilním telefonem na útěk směrem k ulici Horní v Ostravě-Hrabůvce," popsal komisař situaci.

 

 

Policie také zveřejnila fotografii muže, který byl svědkem celého incidentu. "V případě informace vedoucí ke ztotožnění neznámého muže, zachyceného na přiložených fotografiích, žádáme veřejnost, aby kontaktovala policisty na kterékoliv služebně nebo na bezplatné lince 158," dodal Vlačiha. 

TN.cz