Ostrá hádka v Brně

Muž nechtěl uklidit po psech, výkaly skončily v autě i na bundě

Pokuty za neuklizené psí exkrementy
Zdroj: TV Nova
Ilustrační foto
Téma:
pes

Kuriózní případ řešili v pondělí odpoledne brněnští strážníci. Kvůli neuklizeným exkrementům po psech se na ulici v Brně pohádala žena s pejskařem. Když měla pocit, že muž chce odjet, vzala exkrementy a muži je položila na okno auta. Ten jej vzal a vztekle hodil pryč, trefil přitom stěžovatelku i jejího syna. Teď oba čeká předvolání na přestupkovou komisi.

Strážníky kvůli výkalovému sporu zavolaly do brněnských Žabovřesk obě strany, jednatřicetiletá žena i o deset let mladší muž.

 

"Ten prý venčil své dva psy před domem a než po nich stačil z chodníku uklidit vykonanou potřebu, jednatřicetiletá kolemjdoucí se na něj rozohnila. Protože jí prý nestačil příslib, že mužova přítelkyně zajde domů pro sáček a on potom exkrementy odstraní, sáhla do kabelky pro igelitový pytlík, exkrementy sebrala a plný sáček položila na otevřené okénko auta, do kterého majitel psů právě nastupoval," popsal začátek sporu mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

 

Pytlík s výkaly ale sklouzl a mladíkovi zašpinil vnitřek auta. To si muž nenechal líbit. Strážníkům přiznal, že pytlík v afektu vzal a odhodil. Údajně si ale přitom nevšiml, že ho hází směrem, kde stála ona jednatřicetiletá žena i se svým dítětem.

 

 

Přivolané hlídce pak oba ukázali, že mají od exkrementů zašpiněné bundy. Strážníci muži i ženě oznámili, že jsou podezření ze spáchání přestupku a vysvětlovat to půjdou před správní orgán.
 

vbo TN.cz