Domácí násilí

Muž odmítl orální sex. Žena ho zmlátila a sedla mu na hlavu

Muž odmítl orální sex. Žena ho zmlátila a sedla mu na hlavu
Zdroj: Boone County Sheriff's Department
Amy Nicole Parrino
Téma:

Na nedělní večer muž z amerického Missouri zřejmě jen tak nezapomene. Když odmítl orální sex se svou ženou, švihla ho opaskem a hodila po něm talíř. Následně ho začala pronásledovat po celém domě. Informaci přinesl britský deník Daily Mail.

Příběh jako z filmu se odehrál v neděli večer v Boone County ve Spojených státech. Čtyřicetitříletá Amy Nicole Parrino byla obviněna z domácího násilí a znásilnění poté, co brutálně zmlátila svého muže a násilně se mu posadila na obličej. Ženu namíchlo, když ji partner odmítl orálně uspokojit.

 

Útok se odehrál okolo desáté hodiny večer v domě Amy Nicole Parrinové. Ta podle obžaloby muže 25krát udeřila pěstí, mlátila jej opaskem, hodila po něm talíř a mobilní telefon. Nahá žena pak svou oběť pronásledovala po domě, zatímco muž křičel, aby ho nechala.

 

Parrinová s ním pak hodila o zem, rozkročila se mu na obličej a přikázala mu, aby ji uspokojil. Muž dle zprávy řekl, že během tohoto sexuálního útoku nebyl schopen dýchat a bál se smrti. „Nevím, co bude dál. Bojím se o svou bezpečnost,“ uvedl napadený muž.

 

 

Muž dle obžaloby také řekl, že Parrinová umí být velmi agresivní. To potvrzuje i fakt, že žena v cele zničila telefon a rozmazala své exkrementy po zdech. Z vězení byla nakonec propuštěna na kauci 25 tisíc dolarů. Přibližovat se ke svému muži má ale zakázáno.

pan