FOTBALISTA JDE ZA MŘÍŽE

Muž odsouzen k vězení: Svou přítelkyni bil a nutil jíst barvu

Reece Thompson
Zdroj: Profimedia, Getty Images
Téma:

Brit Reece Thompson byl odsouzen k vězení za ublížení na zdraví svojí přítelkyně. V září minulého roku ji totiž zbil železnou tyčí, do kůže jí třel rozbité sklo a nutil ji jíst barvu. Ve vězení stráví tři roky.

Zlomenou čelist, modřiny a řezné rány – taková zranění měla přítelkyně britského fotbalisty z nižších soutěží Reece Thompsona (25) poté, co na ni v září 2018 zaútočil. Celé tři dny žena zažívala hororové scény, při kterých ji její přítel nutil lízat barvu ze země, třel jí rozbité sklo do kůže a o hlavu ji rozbil dvě zrcadla.


Mladá žena, jejíž jméno nebylo zveřejněno, měla kromě zlomené čelisti i modřiny na hýždích a řezné rány na zádech z rozbitého skla. Thompson jí dokonce vyhrožoval tím, že ji nahou donutí běhat na ulici, informuje deník Daily Mail.

 


Reece Thompson dívku po celé tři zářijové dny bil a dokonce ji o hlavu rozbil dvě zrcadla. Fyzické násilí v jejich vztahu údajně nebylo nevšední, zmínila se dívka deníku Lincolnshire.


Ve chvíli, kdy jí přítel o hlavu rozbil první zrcadlo, se dívka bála o svůj život a prosila ho, aby zastavil. Thompson ale přestat nehodlal a dokonce dívku pobídl k tomu, aby se bránila.


Reece Thompson se u soudu v Nottinghamu přiznal k ublížení na zdraví, způsobení těžkého zranění a poškození majetku.

 

 


Pětadvacetiletý fotbalista byl tak odsouzen ke třem letům a čtyřem měsícům vězení. Zároveň dostal desetiletý soudní zákaz přiblížení se k dívce.


Reece Thompson hrál v britských klubech York City a North Ferriby United. V době násilného činu podepsal smlouvu s britským klubem Guiseley AFC, od té doby však nižší fotbalovou ligu hrát přestal. Klub Guiseley AFC se ke kauze prý brzy vyjádří.

Související témata: