Zločin v Liberci

Muž odtáhl mrtvou ženu na rušnou křižovatku, policii uniká

Téma:

Kriminalisté pokročili ve vyšetřování podivné smrti ženy v Liberci. Tu neznámý muž před středeční půlnocí po hádce nejspíš zavraždil, tělo pak vyhodil z okna a odtáhl neznámo kam. Nyní se tělo podařilo najít.

Vše nasvědčuje tomu, že se na libereckém sídlišti stala vražda. Nasvědčují tomu nejen volání o pomoc mrtvé ženy, které slyšeli sousedi, ale také to, že policisté v bytě našli velké množství skvrn od krve.


To nejdůležitější - tělo ženy - ovšem policisté dlouho nemohli najít. To se změnilo v pátek odpoledne, kdy mrtvolu objevili na nečekaném místě - pod jednou z nejrušnějších libereckých křižovatek.
 


Jak se tam tělo dostalo? Vypadá to, že útočník bezvládnou Valentynu po vyhození z okna dotáhl ke korytu řeky Nisy, shodil dolů, sám skočil za tělem a pak ho korytem odtáhl až pod zmíněnou křižovatku.


Podle dalších sousedů se muž později do bytu ještě vrátil. Patrně ještě něco hledal nebo uklízel stopy. Nakonec vyskočil z balkonu na opačné straně bytu a utíkal pryč. Na botách měl prý navlečené igelitové pytlíky.Když policisté byt otevřeli, mezi krvavými stopami našli sedět vyděšeného pětiletého chlapečka, kterého utěšili a odvezli do dětského domova. Násilí uvnitř podle sousedů předcházela vážná hádka.


"V tuto chvíli bude nařízena soudní pitva. Rovněž jsme vyrozuměli příbuzné ženy," popsala nejnovější vývoj liberecká policejní mluvčí Vlasta Suchánková.


Policisté ale stále pátrají po vrahovi a také po důležitém svědkovi. Muži, který se pohyboval u laviček a kontejneru na odpadky v době činu - tedy ve středu hodinu před půlnocí. Prosí, aby se přihlásil.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GOOGLE SMUTNÍ: Jeho oblíbenou zaměstnankyni znásilnil a zabil vrah v lese při běhání! Všichni ji měli tak rádi...

Smrt Ashley Olsen: Policie konečně našla vraha. Už sedí

Související témata:
pez, Ivan Berka TN.cz