Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.12. 2018 22:56
Brutální útok

Muž pobodal řidiče dodávky. Pak zaplatil pivo a z místa utekl

Muž v Plzni pobodal řidiče dodávky - 3
Zdroj: Krimi Plzeň

Zřejmě zfetovaný muž zaútočil v pátek odpoledne nožem na řidiče dodávky. Záchranáři vážně zraněného šoféra odvezli do nemocnice. Událost se odehrála v Plzni na Mikulášském náměstí.

Dnes po sedmnácté hodině došlo v Plzni před hospodou U Chřestýše k brutálnímu útoku na čtyřicetiletého řidiče dodávky. Ten s kolegou zrovna odjížděl z práce, když do jejich auta začal kopat neznámý útočník, který právě vyšel z hospody.

 

To se řidiči dodávky nelíbilo. Když vystoupil, vytáhl na něj útočník kudlu a bodl ho do hrudníku. Podle informací televize Nova má jít o jednoho útočníka, někteří svědci ale uvádí, že jich mělo být víc.

 

"Ten pán vystoupil z auta a ty opilce okřikl, došlo k nějaké hádce a ten řidič s jedním z té skupinky do sebe nějak strčili. Vzápětí ten chlap z hospody vytáhl nůž a jednou nebo víckrát toho řidiče bodl," popsal Krimi Plzeň svědek, který jako jeden z prvních zavolal záchranku.

 

15

GALERIE: Muž vážně pobodal řidiče dodávky

Zdroj: Krimi Plzeň

Muž v Plzni pobodal řidiče dodávky - 1

Hodnocení:

 

Podle slov servírky se podezřelý muž po útoku vrátil do hospody, kde zaplatil útratu za dvě piva a zmizel. V tu chvíli obsluha neměla o tom, co se venku stalo, tušení.

 

 

Zraněný řidič utekl do vedlejšího domu, kde mu první pomoc poskytl jeho kolega. "Pacient byl ve vážném stavu převezen na urgentní příjem plzeňské fakultní nemocnice," potvrdila mluvčí plzeňské záchranné služby Veronika Albrechtová.

 

Útočníka se policistům podařilo vypátrat a zadržet ani ne 4 hodiny po brutálním útoku. "Policisté zásahové jednotky Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje odvedli výbornou práci. Za necelé 4 hodiny po incidentu, vypátrali a zadrželi v Plzni části Bukovec 26 letého muže, který je podezřelý ze spáchání trestného činu násilného charekteru," uvedla tisková mluvčí plzeňské policie Veronika Hokrová.

pan TN.cz