jako Kill Bill

Snoubenec nevěstu pohřbil v lese zaživa! Vyhrabala se ven: FOTO

Stacey Gilliamová
Zdroj: facebook.com
Téma:

Snoubenci se pohádali na romantické procházce, muž nevěstu (34) začal škrtit a myslel, že ji zabil. Žena ale jen ztratila vědomí, probudila se pohřbená v lese.

Stacey Gwilliamová z Walesu se čerstvě zasnoubila se svým posilovnou posedlým partnerem Keithem Hughesem (39), pár dní nato se ale na romantické procházce v Caswell Bay hrozně pohádali. Hughes Stacey začal škrtit, a když zůstala bezvládně ležet na zemi, myslel, že je mrtvá.

 

Chladnokrevně jí vykopal v lese hrob, zahrabal ji tam, nasedl do auta a odjel. "Probudila jsem se a nemohla jsem dýchat. Nevěděla jsem, kde jsem. Začala jsem hrabat nehty. Strašně jsem se bála, že umřu," řekla Stacey listu Daily Mirror. Nakonec se jí podařilo vyhrabat a dovléct se k blízkému golfovému klubu, kde jí lidé zavolali pomoc.

 

GALERIE: Stacey Gilliamovou přítel pohřbil zaživa

1
/
5
Zdroj: facebook.com
Stacey Gilliamová

 

Hughes se mezi tím stačil opít vodkou a policie ho chytila poté, co naboural. Policistům řekl, "že ji nikdy nenajdou" a strašně se divil, že je jeho snoubenka naživu.

 

 

"Oba jsme řekli hrozné věci. Ujely mi nervy. Chtěl jsem jenom, aby byla zticha. Nechtěl jsem ji zabít. Pak jsem na ni naházel nějaké větve," uvedl Hughes u soudu. "Hlavně řekl, že když mě nebude mít on, tak nikdo," tvrdí Stacey. Hughesovi nyní hrozí doživotí za pokus o vraždu. Rozsudek ještě nebyl vynesen. stacey vyvázla z poškozenými plícemi a dosud chodí o holi.
 

Související témata:
hel TN.cz