galerie nevšední podívaná

Muž s holou zadnicí "zahnízdil" na sekvoji! Na policisty házel šišky

Muž na sekvoji
Zdroj: Profimedia
Téma:

Policisté ze Seattlu se celých 24 hodin snažili sundat z 25 metrů vysokého stromu muže, který ohrožoval nejen sebe, ale i chodce a řidiče. Muž jim zásah komplikoval, jak jen mohl. Po vyšetřovatelích házel šišky, ukazoval na ně holou zadnici a dokonce vyhrožoval, že má nůž.

Velmi neobvyklá podívaná se nabídla v úterý ráno obyvatelům amerického Seattlu, kteří měli cestu do centra. Na 25 metrů vysoké sekvoji se tu totiž "uhnízdil" muž, který na kolemjdoucí křičel a házel po nich šišky, informuje NY Times.

 

Vybavený svačinou a teplým oblečením na stromě strávil celých 24 hodin, než se ho policistům konečně podařilo sundat. "Držíme se jeho plánu - nebudeme tlačit na někoho, kdo je na vrcholku vysokého stromu. Takový nátlak by mohl být nebezpečný," uvedl včera krátce po příjezdu na místo policejní mluvčí Patrick Michaud.

 

GALERIE: Muž s holou zadnicí "hnízdil" na stromě!

1
/
4
Zdroj: Profimedia
Muž s holou zadnicí vylezl na strom - 1

 

Policisté a hasiči museli kvůli velmi rozrušenému muži dokonce v poledne uzavřít celou ulici Stewart Street a Third Avenue. Věřili, že muž představuje pro své okolí velké nebezpečí. Muž navíc tvrdil, že má u sebe nůž.

 

Zanedlouho se vedle muže objevil žebřík s vyjednavačem, který se ho snažil přesvědčit, aby slezl dolů. Vyjednávání nezabralo, muž ztropil obrovskou scénu a na zachránce hodil jablko, které si s sebou přinesl. Dolů pak začal házet na lidi větve.

 

 

"Byl na stromě několik hodin, nadával lidem a házel šišky," popisuje incident jeden ze svědků. Nakonec se začal svlékat a vyjednavače obdařil pohledem na holou zadnici.

 

"Více se soustředíme na to, jak ho bezpečně dostat dolů. Pokud bude potřebovat nějakou další psychologickou pomoc, zajistíme ji. To je teď přednostně naše starost," vysvětloval dále mluvčí. Nakonec se muže přece jen podařilo dostat dolů a doprava mohla být obnovena. Proč muž na strom vylezl, zatím není jasné.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

lud TN.cz