Šokující video

Muž s malou dcerou házel na ulici. Brání se, že šlo o umění

Mladý ruský pár na dovolené skončil v rukou malajsijské policie poté, co si na ulici hrál se svým miminkem. Na videu, které obletělo svět je vidět otec, jak svou dcerku vyhazuje do vzduchu nebo houpe za nohy. Tamní policie čin považuje za ohrožení dítěte.

Pouliční umělci nejsou v ulicích hlavního města Malajsie Kuala Lumpuru nic výjimečného. Pozornost davu lidí si ale vysloužil muž, který si se svou čtyřměsíční dcerkou ledabyle pohrával uprostřed ulice.

 

Rodiče ve věku 27 a 28 let pocházejí z Ruska a spolu se svou čtyřměsíční holčičkou se vydali na cestu po jihovýchodní Asii. Živí se jako pouliční umělci. Jejich vystoupení ale lidi spíš pobouřilo:

 

"Neuvěřitelné, lidé dnes kvůli pozornosti a slávě udělají opravdu všechno. Dokonce i s lidským životem," zlobí se lidé na sociálních sítích.

 

 

"Mladý pár jsme zatkli, abychom je vyslechli v případu údajného ohrožování či týraní jejich čtyřměsíční holčičky," prozradila podle listu Independent místní policie.

 

V Rusku ale nejsou podobné praktiky nijak výjimečné. Lidé je nazývají gymnastikou pro miminka. Dítěti však může takový pohyb poškodit mozek. Jaký trest ruskému páru hrozí, pokud ho malajsijské úřady obviní, není jasné.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

vbo TN.cz