vyhrožoval zabitím

Drama u Sedlčan: Muž s noži vyhrožoval smrtí své rodině!

Muž s nožem
Zdroj: Profimedia
Téma:

Opilý muž v obci u Sedlčan měl jako smyslů zbavený ničit nábytek a své partnerce i třem dětem vyhrožovat zabitím. V ruce podle policie držel kuchyňské nože, vyděšená rodina se před ním musela zabarikádovat. Agresorovi nyní hrozí až šest let ve vězení.

Případ jako z hororového filmu řešila středočeská policie. Třicetiletý muž se podle policie v noci vrátil domů z hospody. Nejprve měl křičet na svoji partnerku, následně rozbil vybavení bytu, rozmlátil i vchodové dveře.

 

Vyděšená partnerka před agresorem utekla i se třemi dětmi se schovat do bytu k sousedce. Muž však rozkopal i dveře od druhého bytu, pak podle policie popadl čtyři kuchyňské nože a začal na všechny křičet, že je pozabíjí. 

 

"Celkem šest osob se před agresorem muselo uzamknout v jednom z pokojů a dokonce z nábytku vytvořit barikádu," uvedla Monika Schindlová, mluvčí středočeské policie. Když na místo přijeli policisté, muž zaútočil i na ně. Těm se nakonec podařilo muže zpacifikovat a spoutat, jednoho z policistů však při svém řádění poranil.

 

 

"Provedená dechová zkouška u muže vykázala hodnotu téměř dvě promile alkoholu," doplnila Schindlová. "Nyní se dotyčný nachází ve vazební věznici, zpovídat se bude z trestného činu nebezpečné vyhrožování, násilí proti úřední osobě, z porušování domovní svobody a z poškození cizí věci. Za uvedené činy mu hrozí šest měsíců až šest let pobytu za mřížemi."

mj TN.cz