Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.6. 2018 15:45
brno brzy litoval

Muž se nechal cestou obšťastnit. Sex ho vyšel draho, přišel trest!

Sex na ulici
Zdroj: Getty Images
Ilustrační foto

Kuriózní případ loupeže se v těchto dnech podařilo objasnit brněnským kriminalistům. Obětí je podle policie muž (25), kterému na konci dubna při cestě z práce nabídla o dva roky starší žena orální sex. Souhlasil, po radovánkách ale na muže naběhl mladík, který o sobě prohlašoval, že žena je jeho manželkou. Milenec za erotické hrátky musel zaplatit.

Brněnští kriminalisté objasnili případ loupeže, ke kterému došlo koncem dubna. "Pětadvacetiletý muž se v odpoledních hodinách vracel domů ze zaměstnání kolem řeky Svitavy. Potkal sedmadvacetiletou ženu, která mu nabídla sexuální služby," vysvětlila okolnosti incidentu policejní mluvčí Andrea Cejnková.

 

Mladý muž znal ženu z minulosti a souhlasil. Společně se vydali na klidnější místo, kde se domluvili, že se uspokojí orálně - a to za částku tisíc korun.

 

"Poté, co se dvojice uspokojila a oblékla, zjevil se na místě nějaký mladík. Začal vykřikovat, že se jedná o jeho manželku a že pokud proběhl nějaký styk, chce po muži peníze. Nejprve požadoval čtyři stovky, následně částku zvýšil na patnáct set korun s výhrůžkami, že jinak ho zmlátí, že stačí mávnout a je na místě banda jeho kamarádů," dodala mluvčí.

 

 

Muž u sebe ale další hotovost neměl, a tak se s mladíkem vydal k nejbližšímu bankomatu. Předal mu celkem dva tisíce korun. "Kriminalisté na případu usilovně pracovali a podařilo se jim zjistit totožnost podezřelého. V těchto dnech ho policejní komisař obvinil ze spáchání provinění loupeže a může mu hrozit až pětileté vězení," zakončila mluvčí.

lud TN.cz