Tragická nehoda

Muž se proháněl na historické motorce, stroj ho zavalil. Zemřel

Téma:

Tím nejhorším možným způsobem skončila v sobotu večer projížďka muže terénem na historické motorce se sajdkárou z druhé světové války. Těžký stroj se totiž u Leopoldova na Českokrumlovsku převrátil a řidiče uvěznil pod sebou. Nešťastníkovi už nedokázali pomoct ani svědci, ani přivolaní záchranáři.

"Muž jezdil lesnatým terénem na motocyklu BMW Sahara s postranním vozíkem. Jde o stroj, který používali v druhé světové válce němečtí vojáci a který je uzpůsobený právě i pro pohyb v náročných podmínkách," vysvětlil pro TN.cz policejní mluvčí Milan Bajcura.

 

Jenže šofér během jízdy nejspíš chyboval, motorka se převrátila a zavalila ho. "Incident nakonec neprověřujeme jako dopravní nehodu, protože se vše odehrálo v lese na soukromém pozemku," informoval Bajcura. Zatím to vypadá, že se pod strojem utrhla část svahu.

 

 

Tak jako tak se ovšem vším zabývají kriminalisté, kteří prověřují všechny okolnosti tragické projížďky na motocyklu. Staršího muže se pokoušeli oživit jak svědci, tak později profesionální záchranáři. Jejich snaha ovšem vyšla naprázdno.

pez TN.cz