Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

bizarní koníček

Muž se proměnil v chodící tetování. V lásce mu to nebrání

Eli
Zdroj: Instagram

Eli Ink (27) z britského Brightonu se rozhodl, že svoje tělo promění v chodící omalovánky. Tato transformace mu trvala přes 10 let a ještě stále není u konce. Potetovat si nechal všechny části těla, včetně očí nebo rtů. Ani jeho bizarní zjev mu však nezabránil v tom, aby našel pravou lásku.

Kromě toho, že si Ink nechal potetovat veškerou plochu kůže černým inkoustem, nechal si také aplikovat do nosu a do brady obří roztahováky. Dokonce zašel tak daleko, že si inkoust aplikoval i do očních bulv.

 

"Pravděpodobně jediný člověk, který kdy plně porozumí mojí transformaci a tomu, proč to dělám, jsem já. Nikomu jinému vysvětlení nedlužím," uvedl pro Mail Online.

 

Vždy ho inspirovalo umění a jeho největším vzorem je Picasso. Sám chtěl působit jako abstraktní charakter z Picassových maleb.


18

GALERIE: Potetovaný muž

Zdroj: Instagram

Eli - 4

Hodnocení:


 

Vzhled mu zároveň není překážkou v milostném životě. Jeho partnerka Holly je z jeho tetování stejně nadšená jako on a je mu věrnou partnerkou. Ink si nedělá hlavu ani z negativních reakcí na svůj zjev. Ty přicházejí obvykle od starší generace.

 

 

Před svou transformací vedl Ink společnost, která se zabývala zahradničením, a s malbou pouze experimentoval. Později se stal tatérem a připojil se k sub-kultuře modifikace těla, která se zabývá kmenovými rituály.

 

"Nikdy nebudu u konce. Celý život jsem zasvětil studiu umění a modifikaci těla, abych dovedl své dílo k dokonalosti," nechal se slyšet.


ČTĚTE TAKÉ:

Galerie NEJBIZARNĚJŠÍCH tetování
Neuvěříte, jaké tetování frčí mezi celebritami!

kik TN.cz