Tragická událost

Muž se za nejasných okolností utopil v Bečvě, vše prověřují policisté!

Petr Zelený
Petr Zelený
12.10. 2020 11:21
Téma:

Přerovští policisté prověřují tragickou událost, která se v neděli odpoledne stala v jejich "rajónu". Z řeky Bečvy lovili bezvládné tělo šestatřicetiletého muže, kterého vzápětí neúspěšně oživovali. Nyní zjišťují, za jakých okolností do řeky spadl a utonul.

"Včera odpoledne zaznamenala hlídka městské policie v řece Bečvě u mostu Míru v Přerově bezvládné tělo. Bezprostředně poté zastavili strážníci kolem projíždějící hlídku státní policie," popsala v pondělí dopoledne policejní mluvčí Miluše Zajícová.

 

Jeden z mužů zákona do ledové vody skočil, vytáhl tělo na břeh a obě hlídky se společnými silami pokoušely dotyčného oživit masáží srdce. Bohužel ale neuspěly, stejně jako přivolaní zdravotníci.

 

"Prvotním šetřením na místě jsme zjistili, že šestatřicetiletý muž se měl těsně předtím, než spadl do vody, pohybovat v místě, kde je prováděna rekonstrukce mostku v blízkosti restaurace Kormorán a kde je proto zákaz vstupu," informovala Zajícová.

 

 

Zemřelého čeká zdravotní pitva a policisté zároveň zahájili úkony trestního řízení pro usmrcení z nedbalosti. Nadále zjišťují, jak přesně se muž utopil.

TN.cz