Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Přistihl zdravotníka

Muž šel do márnice za mrtvou ženou: Splnila se jeho noční můra!

Márnice
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto

Když mu zemřela manželka, chtěl se s ní Bolívijec naposledy rozloučit v márnici. Tam ale viděl něco, co by ho ani v nejhorším snu nenapadlo. Tělo jeho ženy sexuálně zneužíval pracovník nemocnice!

Tím nejodpornějším způsobem znesvětil ošetřovatel tělo zesnulé ženy. Věc je o to horší, že Grovera Macuchapiho při znásilňování mrtvé dívky nachytal její manžel! O nechutném případu z nemocnice v bolivijské metropoli La Paz píše portál Daily Mirror.

 

Není divu, že se partner zemřelé ženy se neudržel a násilníkovi vrazil pár ran pěstí. "Manžel vešel do márnice a uviděl muže, který měl sex s jeho mrtvou ženou," popsal incident jeden ze svědků. Muž se chtěl s manželkou, které selhaly plíce, v márnici ještě jednou rozloučit.

 

"Viděl jsem, co dělá, tak jsem ho praštil. Rychle se pohyboval a kalhoty měl dole," dodal rozčilený manžel. "Něco se stalo. Bylo to jako ve snu. A další věc, co si pamatuju, je až rána zezadu, jak mě zbil její manžel," dodal zdravotník.

 

 

Macuchapi teď čelí obvinění ze znesvěcení mrtvé a obscénních činů. Za nekrofilii být stíhán nemůže, protože takové obvinění v bolívijské legislativě neexistuje. Sám tvrdí, že ho manžel napadl bezdůvodně.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PŘEKVÁPKO: Muž se probudil ráno v márnici! Neuvěříte, jak se tam dostal

Láska až za hrob: Vnikl do márnice a mrtvé přítelkyni navlékl snubák

epa TN.cz