dárek pro vnoučata

Muž si pořídil neobvyklou atrakci! Na zahradě má dinosaura

Muž si pořídil dinosaura
Zdroj: facebook, Dag-yr-Ogof

Muž z Walesu se postaral o pořádnou senzaci nejen pro svou rodinu, ale i okolí. Na své zahradě si totiž postavil obrovského dinosaura. Podle něj to bude skvělý kousek zahradního nábytku. Dinosaurus se stal okamžitě také velkým lákadlem turistů.

Jerry Adams (58) z města Cwbran z Walesu ve Velké Británii se rozhodl udělat netradiční obchod na eBay. Koupil si čtyři a půl metrů vysokého a devět metrů dlouhého dinosaura Allosaura, kterého nabízela společnost Dan-yr-Ogof za 1 600 liber. Výtěžek z prodeje poputoval na charitu, která pomáhá lidem s cukrovkou.

 

Dan-yr-Ogof, které je Národním centrem Walesu, nabízí k vidění přes 200 dinosaurů. Dále také vlastní farmu a umožňuje návštěvy několika jeskyní. Pořádá i svatby nebo nabízí vlastní ubytování.

 

 

Adams se svěřil deníku Cwmbranlife, že obřího dinosaura pořídil hlavně pro svá tři autistická vnoučata. Dinosaurovi dal jméno Alun a věří, že se stane krásným doplňkem jeho zahrady.

 

Na internetu se začaly objevovat fotografie lidí, kteří atrakci ulice obdivují. Dokonce někteří zachytili i moment, kdy byl dinosaurus na cestě domů. "Zachytil jsem známého Allosaura při jeho převozu. Jsem rád, že se dostal bezpečně do svého nového domova v Cwbran. Je štěstí, že nebyl žádný velký vítr nebo by Allo mohl létat vzduchem," napsal Colin na svém twitteru.

 

reg TN.cz