Nečekané odhalení

Muž si všiml zarážejícího detailu na bonbónech. Zničilo mu to dětství

Bonbony Maoam
Zdroj: TikTok
Obaly oblíbených bonbónu jsou hodně zvláštní
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
1.5. 2021 5:45
Téma:

Oblíbené bonbóny Maoam zná v Česku snad každý. Málokdo si ale uvědomuje, co vlastně bývalo na jejich obalech. Britský uživatel TikToku si ale zarážejícího detailu všiml. A prý to všem zničí dětství.

Kdo by neznal slavná německá cukrátka s různými ovocnými příchutěmi. Na obalech bývají kromě názvu Maoam i postavičky. A v dětství si pravděpodobně nikdo neuvědomil, co na první pohled rozkošné jahody, citróny nebo pomeranče s obličeji provádějí.

 

Před nedávnem to ale odhalil populární britský TikToker a jeho příspěvek se stal hitem sociální sítě. Stačí jen letmý pohled a každý si uvědomí, že postavičky na obalech jsou v hodně odvážných polohách. U nás se navíc prodávají s podtitulem "šibalsky ovocné žvýkací bonbóny".

 

 

"Proč jsme si nikdy neuvědomili, co postavičky z Maoam doopravdy dělají? Dejte lajk, jakmile vám to dojde," napsal mladík k videu, které už má přes tři miliony zhlédnutí a téměř půl milionu lajků. "Každý den se něčemu přiučíme," dodal se smíchem.

 

 

A další uživatelé momentálně asi nejpopulárnější sociální sítě světa se shodují, že jim odhalení zničilo dětství. "To snad ne, právě jsem jich několik snědla. Jakmile mi je zase někdo dá, okamžitě poletí do koše," napsala k příspěvku jedna z uživatelek. Jiní si z toho dělají legraci: "Tak proto ty bonbóny tak chutnají!"

 

Podle společnosti Haribo se ale obaly změnily už v roce 2002 a podezřelé polohy na nich dávno nejsou. Mrzí nás, pokud designy obalů Maoam mohly na někoho takto zapůsobit. To určitě nebyl náš záměr. Maskot Maoam byl zrevidován již na začátku roku 2002 a všechna balení byla změněna," řekla TN.cz mluvčí firmy Michaela Spickett.

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz