Šokující záběry

Muž sledoval manželku dronem a přistihl ji při nevěře! VIDEO

Téma:

Nevěru prostě v 21. století neutajíte. Své už o tom ví i Yaog, který začal svou ženu podezírat, proto ji při jedné "cestě do práce" sledoval dronem. Video i s komentářem nahrál na internet.

"Moje žena teď chodila posledních pár týdnů do práce dřív, tak jsem ji začal podezírat. Několikrát jsem se ji snažil sledovat, ale pokaždé šla rovnou do práce. Možná ji někdo varoval, nebo jsem prostě neměl štěstí," vysvětlil muž, který si říká Yaog.

 

Rozhodl se proto využít technologií a při jedné cestě manželku sledoval dronem. Jeho nejhorší obavy se naplnily, když žena zabočila k autu, které na ni čekalo. Video, které má nevěru zachycovat, nahrál Yaog i se svým emocionálním komentářem na Reddit a YouTube.

 

Na záběrech je vidět ženská postava, která nejdříve ujde několik bloků a pak se zastaví na křižovatce. "Tady na rohu pak čeká celou věčnost. Upravuje si vlasy, musí přece vypadat hezky! Musíš vypadat hezky pro toho chlapa, se kterým se chystáš podvést svýho muže, že jo?" křičí Yaog v pozadí.

 

 

Poté žena přejde ulici a zastaví se u budovy, za níž se ukrývá její milenec. Po chvíle přijede tmavé auto a žena nastoupí. To je podle Yaoga dostatečný důkaz, že ho manželka podvádí. "Byli jsme spolu 18 let, ale přesně tady vidíte, jak jdou všechny ty roky do ha*zlu," prohlásil zhrzený manžel.

 

Většina lidí v diskuzi pod videem vyjadřuje Yaogovi podporu. Muž na jeden komentář odpovídá, že svou manželku konfrontoval. Dvojice se pak měla pohádat, žena plakala a muž vše znovu natáčel. Není jasné, kdo se pod jménem Yaog skrývá. Redakce uživatele kontaktovala a čeká na odpověď.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dívka zjistila, že ji přítel podvádí! Vymyslela geniální pomstu, která se stala hitem sociálních sítí

PŘIZNÁNÍ: Šárka Vaculíková ze seriálu Ulice promluvila o nevěře! Je schopná tohle překousnout?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

epa TN.cz