Hádka zaměstnanců

V jihlavské firmě se střílelo! Muže se zraněním hlavy odvezla sanitka

Téma:

Ošklivým zraněním skončil spor dvou zaměstnanců jihlavské firmy. Po hádce vytáhl jeden z mužů plynovou pistoli a svého soka střelil z blízkosti do hlavy. Druhý muž stihl naštěstí ucuknout, i přesto musel s poraněním do nemocnice. Útočníka policie zajistila.

Policisté vyjížděli k potyčce dvou mužů do jedné z jihlavských průmyslových firem v pátek kolem druhé odpoledne. Zaměstnanci si zřejmě chtěli svůj spor vyřídit před branou firmy. Nešlo ale o běžnou rvačku.

 

"Při incidentu jedna z osob zřejmě použila plynovou pistoli a došlo ke zranění muže, který byl převezen na ošetření do nemocnice," uvedla policejní mluvčí Stanislava Miláčková. Podle informací TV Nova střelil útočník druhého muže do hlavy z bezprostřední blízkosti.

 

 

Muž ale zřejmě stihl na poslední chvíli alespoň částečně s hlavou ucuknout, což mu možná zachránilo život. Plynová pistole totiž z blízkosti dokáže i zabít.

 

Policisté zbraň zajistili, stejně jako útočníka, který skončil v cele. "Průběh a okolnosti incidentu jsou předmětem dalšího šetření. Toto jsou veškeré informace, které lze nyní k případu zveřejnit," uzavřela Miláčková.

epa TN.cz