Hrozí mu čtyři roky

Otřesné týrání! Muž měl partnerku nutit k sexu a i před dětmi mlátit

Téma:

Více než rok měl svou družku týrat pětadvacetiletý muž z Jindřichohradecka. Pronásledoval ji v práci, zakazoval jí stýkat se s přáteli a fyzicky ji napadal. Agresivní byl dokonce i na zasahující hlídku policie. Podle kriminalistů byl už obviněn.

Podezřelý ženě prý neustále kontroloval mobilní telefon, nutil ji k sexu, fyzicky ji napadal a to všechno probíhalo před zraky nezletilých dětí. Zakazoval jí kontakt s přáteli a dokonce ji i pronásledoval. Všechno vygradovalo letos, když si žena našla novou práci a nechala se zaměstnat jako řidička autobusu.

 

Muž jí začal kontrolovat rozpis služeb a aby ji neztratil z dohledu, začal s ní dokonce jezdit jednou z pravidelných linek. Podezřelý ženu koncem minulého měsíce dokonce v autobusu napadl, večer ji několikrát udeřil.

 

Ani když dorazila přivolaná policie, nedokázal se agresor ovládat a napadl i hlídku. Žena policistům řekla, že se druha natolik bála, že si raději nechala ubližovat. Dokonce si kvůli němu půjčovala i peníze, aby měl na útratu.

 

 

Při výslechu pak vyšlo najevo, že kromě neustálého napadání přítelkyně, má agresor zřejmě na svědomí i krádež auta, se kterým před časem boural a od nehody utekl.

 

Policie už muže obvinila hned z několika trestných činů. Agresor je teď v policejní cele, kde čeká, jestli půjde do vazby. U soudu by mohl dostat až čtyřletý trest odnětí svobody.

pan, Michaela Klárová TN.cz