ÚPLNĚ ZADARMO

Muž ukázal snadný trik, jak dostat ve fastfoodu vždy čerstvé hranolky

hranolky
Zdroj: eBay
Brabec Martina
Martina Brabec
Aktualizováno 6:08
23.5. 2021 5:59
Téma:

Stává se vám, že ve fastfoodu dostanete hranolky, které už mají nejlepší čas za sebou? Australský bloger svým fanouškům poradil jednoduchý trik, aby vždy dostali úplně čerstvé hranolky. A poradit umí i s dalšími problémy.

Australský bloger John Masaad se na svém instagramovém účtu věnuje hlavně pečení dortů. Občas ale svým fanouškům pro pobavení ukáže i jednoduché triky, jak si poradit s některými problémy v oblíbeném fastofoodovém řetězci.

 

Řada lidí si například stěžuje na to, že hranolky nejsou úplně čerstvé. John v tomto případě radí úplně jednoduchou věc. Objednejte si hranolky bez soli.

 

A na videu ukázal i důkaz. Z pytlíku vytáhl dvoje hranolky, jedny klasické a jedny neosolené. Když změřil teplotu solených hranolek tak byla něco přes 20 stupňů, ty neosolené byly mnohem teplejší. Hranolky se totiž ve fastfoodech obvykle automaticky solí. Pokud tedy chcete neslané, tak vám musí udělat zbrusu novou várku. Pak už si je stačí jen sám osolit.

 

 

Fanoušci jsou z triku nadšení, upozorňují ale na jednu nevýhodu. Na objednávku čerstvých hranolek si lidé totiž počkají déle. 

 

 

John lidem poradil i s dalším velkým problémem 21. století. A tím jsou papírová brčka. Spousta lidí si stěžuje, že se z nich nedá dobře pít. Tento problém se podle Johna dá obejít využitím dírek, které jsou na okraji kelímku. Z těch se dá pít úplně bez brček.

 

 

I z tohoto triku jsou jeho fanoušci nadšení. Jeden z uživatelů Johna rovnou poprosil, aby také vymyslel, jak obejít dřevené lžičky u zmrzlin. Ty bývaly stejně jako brčka původně plastové, ale v rámci ekologie i u nich došlo ke změně.

 

Anketa

Vyzkoušíte některých z triků?

Hlasovalo 594 lidí.

 

Podívejte se, jak se liší realita a reklama v McDonalds:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz