Dopadli onanistu

Muž v Chebu masturboval před ženami, několikrát i u školky

Úchyl - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Policisté v Chebu dopadli výtržníka, který podle nich nejméně třikrát masturboval v ulicích města. Dvakrát ho při tom dokonce načapala stejná žena. Právě druhé setkání s ní se mu stalo osudným, protože na něj zavolala policisty a výtržník skončil ve vazbě.

Šestačtyřicetiletého cizince vizí policisté z výtržnictví. Za masturbování v ulicích Chebu mu hrozí až tři roky za mřížemi. Policisté dali státnímu zástupci podnět, aby požádal o vzetí podezřelého muže do vazby, čemuž státní zástupce vyhověl.

 

První případ zaznamenali policisté v polovině října. "Osmapadesátiletá žena společně se svou osmadvacetiletou příbuznou procházely ulicí Ašská v Chebu. Poblíž mostu si měly ženy všimnout muže, který seděl na zídce, byl polonahý a masturboval," popsal první zaznamenaný případ mluvčí karlovarských policistů Jakub Kopřiva.

 

Ženy muže žádaly, aby toho nechal, ten je však ignoroval. Vyplašilo jej, až když se na místě objevil neznámý muž.
Druhý případ zaznamenali policisté začátkem tohoto roku u mateřské školy.

 

"Ve večerních hodinách kolem procházela šestačtyřicetiletá žena se svou čtyřiadvacetiletou dcerou. Ženy měly nejdříve slyšet podivné zvuky a po chvilce si všimnout, že se o plot opírá polonahý muž, který drží v ruce svůj úd a onanuje," řekl Kopřiva.

 

 

Ani tentokrát se muž nenechal od masturbování odradit tím, že na něj ženy křičely, aby toho nechal. Obě dvě raději z místa utekly.

 

O pár dní později ale opět večer poblíž školky na muže znovu narazila šestačtyřicetiletá žena. Tentokrát neváhala a hned zavolala policii a svého přítele.

 

 

"Onanující muž z místa utekl, ale daleko se nedostal, protože po chvilce byl policisty z obvodního oddělení Cheb – město zadržen. Poté byl převezen na obvodní oddělení k dalším úkonům," dodal Kopřiva.

 

Policisté sice neupřesnili, odkud muž pocházel, podle nich byl ale už v roce 2016 za podobné jednání trestán ve své zemi.
 

vbo TN.cz