zvrhlík v ulicích

Muž v Opavě osahával na ulici ženy. Teď skončil v poutech

Téma:

Policie v Opavě dopadla muže, který na ulici osahával ženy. Útočil zezadu a po chvíli utekl.

Procházka městem se pro dvě Opavanky stala noční můrou. Vyhlédl si je totiž šestatřicetiletý muž, dohnal je a zezadu je začal osahávat.

 

Svou první oběť si podle policie vytipoval koncem listopadu v Pivovarské ulici poblíž opavského obchodního centra. Krátce po šesté hodině ranní se tam potají přikradl k nic netušící dvaačtyřicetileté ženě a začal šmátrat po jejím těle.

 

Šokovaná žena začala okamžitě volat o pomoc, toho se zvrhlík nelekl, a pokračoval. Přestal ve chvíli, kdy kolem projížděl cyklista.

 

Několik dní pak zřejmě potlačoval své choutky, na další ženu zaútočil až v prosinci. A to na Sídlišti v Kateřinkách. Opět využil momentu překvapení před jedním z paneláků, kde právě stála sedmadvacetiletá žena, přistoupil k ní zezadu a začal ji osahávat.

 

V tomto případě se ale zvrhlík leknul ženina volání o pomoc a utekl. Obě ženy vše nahlásily na policii a udaly i popis. Policie muže následně zadržela.

 


 

"Žádná z žen nebyla zraněna. Jednání vždy trvala několik vteřin. Není však vyloučeno, že existují další poškozené. Z toho důvodu je možno kontaktovat polici," řekl René Černohorský, mluvčí opavské policie.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Lucie Cochlarová/mj TN.cz