Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Závažný zločin

Loupežné přepadení za bílého dne. Grázl okradl malého kluka

Zdroj: Policie ČR

Kriminalisté vyšetřují zvlášť závažný zločin loupeže, který se měl odehrát na začátku října v Ostravě. Neznámý muž tady přepadnul malého kluka. Policie nyní získala záznamy z kamer a prosí veřejnost o pomoc.

Ostravští kriminalisté pátrají po neznámém muži, který měl 7. října přepadnout malého kluka a za pomocí výhružek mu z ruky vytrhnul mobilní telefon. Chlapci se naštěstí nic nestalo.

 

Přepadení se odehrálo v ostravské ulici Lechowiczova kolem čtrnácté hodiny odpoledne. Pachatel oslovil čtrnáctiletého chlapce, který s kamarády seděl na lavičce. „Muž se přítomných zeptal na aktuální čas. Chlapec ve snaze neznámému vyhovět, vyjmul ze svého zavazadla mobilní telefon, načež se podezřelý snažil přístroj oběti vytrhnout,“ uvedla mluvčí policie Gabriela Pokorná.

 

 

17

GALERIE: Okradení chlapce v Ostravě

Zdroj: Policie ČR

Okradení chlapece v Ostravě - 1

Hodnocení:

 

Chlapec se snažil mobilní telefon ubránit. „Podezřelý užil výhružky a nakonec telefon poškozenému vytrhl a z místa utekl,“ dodala mluvčí. Škoda se odhaduje na 1 600 korun.

 

 

Kriminalisté poté zajistili kamerové záznamy, na kterých je podezřelý muž zachycen. Policie nyní žádá svědky, kteří by pachatele poznali, aby se obrátili na linku 158. Za loupež mu v případě dopadení hrozí až deset let za mřížemi.

TN.cz