vražda?

Ženu vyhodil grázl z okna a tělo pak schoval. V bytě se našla krev!

Téma:

Liberečtí kriminalisté řeší záhadný případ. Z okna jednoho bytu ve Vaňurově ulici někdo vyhodil bezvládné ženské tělo, pak za ním vyskočil muž a tělo odtáhl. Kriminalisté znají pouze jméno ženy. Kam zmizela ona i neznámý muž, zůstává záhadou.

Sousedé nejprve slyšeli velkou hádku a volání o pomoc. Proto se rozhodli zavolat policii. Jeden z volajících dokonce popsal, že viděl, jak někdo z bytu vyhazuje z okna bezvládné tělo ženy, kterou už kriminalisté identifikovali jako čtyřiadvacetiletou Valentynu Poshtakovou. Volající ještě uvedl, že za ženou vyskočil muž, který její tělo odtáhl neznámo kam.

 

Hlídka, která přijela na místo našla byt prázdný, ale plný krvavých stop po zápase. Uvnitř našli uplakaného pětiletého chlapečka. Toho se snažili ukonejšit a museli ho umístit do dětského domova. Vyšetřovatelé pak zajistili asi stovku trasologických stop a pokouší se zjistit, kdo všechno se v bytě pohyboval. "Já jsem slyšela, že volá o pomoc, ať ji nezabíjí. Pak už nic, všechno ztichlo," řekla reportérovi TV Nova sousedka.

 

 

Jenže bez oběti zatím policie tápe. "Právní kvalifikace zatím stanovena nebyla a to z toho důvodu, že v tuto chvíli nemáme osobu poškozenou, nemáme podezřelého a nemáme ani dost takových informací, abychom zjistili, co vlastně se v bytě událo," uvedla liberecká mluvčí policie Vlasta Suchánková.

 

Kriminalisté pátrají i po důležitém svědkovi, muži, který se ve středu pohyboval u laviček a kontejneru na odpadky v době činu - zhruba kolem 23 hodiny. Žádají ho, aby se přihlásil na linku známou 158 nebo se obrátil na jakoukoli služebnu.

Související témata:
tn.cz / gar