těžký osud

Muž vylezl z úkrytu po 45 letech. Nemoc mu znetvořila tvář

Muž trpí vážnou nemocí
Zdroj: Profimedia
Muž trpí nemocí zvanou neurofibromatóza
Téma:

Vážná nemoc muži změnila celý život. Kvůli mnohočetným nádorům po celém těle se 45 let neukázal na veřejnost. Nyní se rozhodl vyjít ze svého úkrytu.

Znetvořený Shiti Charoenrattanaprapa se stal samotářem, když mu bylo pouhých 15 let. V té době se u něj projevila nemoc neurofibromatóza. Jedná se o genetické onemocnění, které způsobuje mnohočetné nádory, zasahující nervovou soustavu.

 

Toto onemocnění muži způsobilo obrovské nádory po celém těle i obličeji. Kvůli svému vzhledu si nedokázal udržet žádnou práci a ani si nenašel ženu. Protože měl pocit, že k němu lidé cítí odpor, odstěhoval se do džungle a žije tam už téměř 45 let.

 

 

 

Soukromí našel v chatě, kterou mu poskytl Červený kříž. Potravu mu pravidelně nosí dobrovolníci z nemocnice, kteří ho chodí navštěvovat a kontrolují jeho zdravotní stav.

 

 

Nemocný samotář se nyní rozhodl navrátit do rodného Bangkoku, aby poctil památku thajskému králi Bhumibolu Adulyadejovi, který zemřel před několika týdny ve věku 88 let. Poté se pravděpodobně navrátí do svého úkrytu v džungli.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MÍSTO KRÁSKY ZVÍŘETEM: Chtěla rty jako Angelina Jolie, už roky nedokáže zavřít ústa

Nemocný muž umíral na zákeřnou nemoc. Poslední slova, která řekl své ženě, by málokdo čekal!
 

has TN.cz