Děsivý vývoj

Muže (†52) měla pod soupravu metra na Andělu strčit dvojice výrostků

Petr Zelený
Petr Zelený
Aktualizováno 24.1. 2020 20:47
Téma:

Dvaapadesátiletý muž, který ve čtvrtek zemřel po pádu pod metro v Praze na Andělu, pod soupravou neskončil nešťastnou náhodou. Podle svědků totiž všemu předcházela potyčka a postrkování skupiny lidí na nástupišti. Policisté obvinili dva lidi. Vzhledem k jejich věku odmítli poskytnout bližší informace.

Redakce TN.cz má informace od svědkyně, která potyčku na nástupišti viděla. Není si jistá, zda muže někdo vyloženě schválně strčil, ale viděla rvačku a strkanici.

 

Popsala dva snědé mladíky zhruba ve věku středoškoláků a jednu ženu, kteří měli přijít na nástupiště spolu s mužem, který později skončil pod soupravou metra. Na pohled se prý zdálo, že se muž se skupinkou zná.

 

"Policie pátrá podle našich informací po dvou mužích a pravděpodobně jedné ženě tmavé pleti, kteří měli muže pod metro strčit," uvedla agentura Aktu.cz. Rvačku potvrdil i zdroj televize Nova.

 

 

Policisté se nicméně zatím odmítají k případu blíže vyjadřovat. "Všechny okolnosti prověřujeme, v tuto chvíli běží výslechy, prohlížíme i záznamy z kamer," reagoval na dotazy mluvčí pražské policie Jan Rybanský v pátek před polednem.

 

Dvojice mladíků spolu se ženou měli po činu beze spěchu odejít a zmizet v davu.

 

Související témata:
TN.cz