Zvláštní nehoda

Muže našli mrtvého v motoru letadla. Neví se, jak se tam dostal

Téma:

Strašlivou smrt vyšetřují indičtí experti na letišti v Bombaji. V motoru dopravního letadla tam našli ostatky muže, kterého stroj zabil.

Obrovská tragédie se stala na letišti v indické Bombaji. Letadlo Airbus A319 společnosti Air India se připravoval k odletu. Právě směřoval od terminálu k odletové ploše. Od pozemního personálu dostal pokyn, aby zapnul motory.

 

Po chvilce se ale stalo neštěstí. Jeden z motorů přestal pracovat a pilot okamžitě odlet zrušil. Stroj šel ihned na kontrolu a technici viděli něco, na co v životě nezapomenou. V motoru byly značně zdeformované lidské ostatky.

 

Případ si ihned převzala policie. Ta zjistila, že motor zřejmě nebožtíka nasál. Muž neměl proti lopatkám motoru šanci. Vzorky DNA ukázaly, že mrtvým je letištní technik Ravi Subramanian. Nikdo ale zatím nedokázal vysvětlit, jak je možné, že se v kritickou dobu dostal tak blízko k letadlu.

 

Vyšetřovatelé jsou zatím bezradní. Pracují s několika verzemi. Buď šlo o pracovní úraz, o nešťastnou náhodu, trestný čin nebo o sebevraždu, píší místní média.

 

 

Indický státní přepravce Air India je ve ztrátě již od roku 2007. V poslední době zaznamenal řadu technických poruch a jiných zvláštních incidentů. V dubnu suspendoval dva piloty, kteří se těsně před letem v kabině porvali.
 

Související témata:
vrl TN.cz