Pokus o vraždu

Muže v Kladně našli pobodaného, v cele skončila jeho partnerka

Petr Zelený
Petr Zelený, Ondřej Špalek
Aktualizováno 13:15
14.2. 2020 9:49
Téma:

Středočeští kriminalisté od čtvrtečního večera vyšetřují pokus o vraždu v Kladně. Obětí útoku je muž, kterého lidé našli pobodaného v podchodu ve čtvrti Kročehlavy. Policisté později zadrželi ženu, kterou z napadení podezírají.

"Kladenští policisté vyjížděli ve čtvrtek večer k pobodanému muži v Kladně – Kročehlavech, kterého našli náhodní svědci krátce před osmou hodinou večer v jednom z místních podchodů. Okamžitě kontaktovali záchranáře, kteří vyrozuměli i policisty," popsala policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

 

Podle informací TV Nova se zraněný muž dokázal odplazit k místní hospodě. Tam ho zahlédla žena, která vyšla ven na cigaretu.

 

Už na místě si případ převzala krajská kriminálka a kvalifikovala ho jako pokus o vraždu. "Vážně zraněného muže pak z místa převážel vrtulník, kterému naše hlídky zajišťovaly bezpečné přistání na blízké křižovatce," dodala Suchánková.

 

 

O něco později policisté zadrželi na místní ubytovně sedmadvacetiletou partnerku pobodaného muže, skončila v policejní cele. Zraněný zůstává v nemocnici.

TN.cz