Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

odhalená nevěra

Muže vyděsilo světlo v chatce. Na strážníky uvnitř čekal šok!

Strážníci městské policie
Zdroj: TN.cz
Ilustrační foto

Světlo v jedné z chatek zburcovalo obyvatele zahrádkářské kolonie v Přerově. Mysleli si, že sem někdo přišel loupit. Strážníci se nestačili divit, koho uvnitř našli!

Pár romantických chvilek si chtěla užít žena v jedné zahradní chatce v Přerově. Bohužel pro ni má ale velmi zvídavého souseda, kterého vyděsilo světlo v okně. Okamžitě pojal podezření, že se jedná o nekalost, a zavolal strážníky.

 

Současně kontaktoval také majitelku chaty, která na místo incidentu dorazila. "Strážníci obsadili strategická místa kolem domku, aby zabránili případnému útěku nezvaných hostů a pak se vydali dovnitř. Jak se ukázalo, nebyl uvnitř celostátně hledaný nebezpečný pachatel, ani jiný zločinec, nýbrž přítelkyně syna majitelky, která měla klíče, a rozhodla se uvnitř prožít pár hezkých chvilek," popsal mluvčí městských policistů Miroslav Komínek.

 

 

Na tom by nebylo nic tak zlého, kdyby svého přítele nenechala doma a do chatky své potenciální tchyně si nepřivedla milence. Strážníky potrestána nebyla, přesto z celé situace nevyvázla zadarmo. V chatě už si nejspíš nezašpásuje. "Nyní již expřítelkyně i s přítomným ctitelem odevzdali klíče a opustili zahrádkářskou kolonii," doplnil Komínek.

mom TN.cz