Těhotný manžel

Muži, který byl ženou, se narodilo dítě s ženou, která bývala mužem

Těhotný muž - 8
Zdroj: facebook.com
Téma:

Transgender pár z Ekvádoru se zapsal do historie, když muž, který býval ženou, porodil dítě své přítelkyni, která naopak bývala mužem.

Rodiče z Ekvádoru se stali prvním transgender párem z Jižní Ameriky, který společně zplodil vlastního potomka. Fernando Madacho se narodil jako žena, jeho partnerka Diane Rodriguezová zase jako muž. Dítě počali přirozenou cestou.

 

"Jsme rodina jako každá jiná i navzdory tomu, že možná nemáme stejná práva," řekl Madacho zahraničním médiím. Dodává, že to mnohdy kvůli své odlišnosti nemají jednoduché, ale rodičovství si oba nesmírně užívají.

 

GALERIE: Těhotný muž

1
/
10
Zdroj: facebook.com
Těhotný muž - 1

 

Rodriguezová, která se narodila jako Luiz, tvrdí, že by ji nikdy nenapadlo, že se stane matkou. "Zákon kdysi vyžadoval, aby vás vykastrovali, pokud jste chtěli být identifikováni jako žena,“ řekla. Její život nebyl vůbec jednoduchý. Rodina se od ní distancovala a nechala ji žít na ulici. Rodriguezová byla několikrát dokonce unesena.

 

Nyní však žije ve spokojeném manželství s Fernandem. Čtyři měsíce po porodu jejich prvního potomka se rodiče rozhodli, že by chtěli svou rodinu ještě rozšířit. S fanoušky na Facebooku sdílí veškeré novinky ohledně jejich cesty k rodičovství.

Související témata:
has TN.cz