GALERIE Akční scéna

Muži nebyli spokojeni s ochrankou v klubu, začali kolem sebe střílet

Téma:

Scéna jako z akčního filmu se odehrála v sobotu okolo poledne u pražského klubu Ateliér. Dva muži tam měli vystřelit z plynové pistole a následně se schovat v autě. To jim poté rozmlátila ochranka klubu pomocí baseballových pálek.

Několik policistů vyrazilo v sobotu před polednem na pražské Staré město. Dva muži se tam pokoušeli dostat do klubu Ateliér. Když je ochranka nepustila dovnitř, vyběhli na ulici a začali střílet z plynové pistole okolo sebe.

 

GALERIE: Střelba u pražského hudebního klubu

1
/
9
Zdroj: AKTU.cz
Střelba u pražského klubu Atelier - 1

 

Následně se pokusili ukrýt ve svém autě. To jim však pomocí baseballových pálek rozmlátila ochranka klubu. Na místo jako první dorazili městští strážníci. 

 

"Operátor kamerového systému Prahy 1 z kamer zjistil, že na rohu ulic Benediktská a Rybná došlo skupinkou osob k poškození zaparkovaného vozidla," popsala městská policie na facebooku.

 

 

Následně přijeli také státní policisté. "Mohu potvrdit, že došlo k určitému konfliktu mezi několika osobami. Dva z nich měli použít plynové pistole," potvrdil policejní mluvčí Jan Rybanský. Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování více neprozradil.

Související témata:
pan TN.cz