zasahoval vrtulník

Muži se v zatáčce uvolnil závěsný vozík za autem! Spadl na ženu

Na ženu v Hořovicích spadl přívěsný vozík - 3
Zdroj: TN.cz
Téma:

Devadesátiletá žena utrpěla vážná zranění při dopravní nehodě v Hořovicích. Spadl na ni závěsný vozík, který se uvolnil za projíždějícím autem.

Vážná nehoda se stala krátce po dvanácté hodině v Hořovicích ve Středočeském kraji. Podle policie se vozík převrátil na ženu, která zrovna procházela kolem.

 

"Sedmačtyřicetiletý řidič jel do zatáčky, když se jeho vozík uvolnil a poté převrátil. Spadl na devadesátiletou ženu. Na místě zasahovala záchranná služba, která zraněnou letecky přepravila do pražské nemocnice," popsala policejní mluvčí Marcela Pučelíková. "Žena utrpěla vážná poranění hlavy," řekla mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

 

GALERIE: Na ženu v Hořovicích spadl přívěsný vozík

1
/
3
Zdroj: TN.cz
Na ženu v Hořovicích spadl přívěsný vozík - 3

 

"Muž nebyl při jízdě pod vlivem alkoholu. Policie příčinu nehody nyní vyšetřuje. Zatím není jasné, jestli se jedná o nešťastnou náhodu, nebo například technickou závadu," dodala mluvčí.

 

 

Na místě nehody zasahovali i hasiči. Ulice byla v místě tragédie neprůjezdná, podle mluvčí ale bylo možné tento úsek objet. "Nebyla to vážná dopravní komplikace," doplnila mluvčí. 

TN.cz