Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.5. 2018 11:52
Vyhrocený konflikt

Muži se v Ostravě pohádali kvůli parkování, jeden druhého přejel

Sražený muž na silnici
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační snímek

Ostravští kriminalisté od úterý pátrají po agresivním řidiči, který kvůli parkování napadl jiného muže a "na rozloučenou" ho ještě přejel. Raplovi teď hrozí až tříleté vězení.

Koflikt se rozhořel v úterý kolem půl sedmé večer v Moravské Ostravě na Tyršově ulici. "Podezřelý měl po předchozí slovní rozepři fyzicky napadnout 63letého poškozeného. V průběhu incidentu upadla oběť na zem," informovala policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

 

Pak rváč nasedl do Škody Octavia a odjel pryč. Při manévru ležícímu seniorovi ještě přejel jednu z končetin. Kvůli probíhajícímu vyšetřování nechtěla Holčáková říct, zda šlo o nohu či ruku.

 

Zraněného muže musel ošetřit lékař, zatím není jasné, jak dlouhá bude doba léčení. Agresor je podezřelý z ublížení na zdraví a výtržnictví a v případě, že bude odsouzen, může v cele strávit až tři roky.

 

"Poškozenému měla nabízet pomoc svědkyně – žena v růžových šatech. Žádáme ji, případně i další svědky, aby nás kontaktovali na lince 158 nebo na čísle 974 727 401," doplnila Holčáková.

pez TN.cz