Osudný omyl

Myslela si, že jede uberem. Dívku našli zavražděnou v poli!

Americká policie - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
Téma:

Jednadvacetiletá Samantha Josephsonová udělala v pátek chybu, která ji bohužel stála život. Studentka z Jižní Karolíny si přivolala uber, aby se dostala snáz domů. Jenže sedla do špatného auta a stala se obětí vraha.

Samantha vyrazila do centra města Columbia na večerní jízdu s přáteli. Jenže skupinka se nakonec rozdělila a vysokoškolačka se tak ve dvě hodiny ráno rozhodla, že se domů nechá odvézt uberem.

 

Později tak naskočila do černého Chevroletu Impala, protože si myslela, že je to její odvoz, řekl šéf columbijské policie W.H. Skip Holbrook na tiskové konferenci.

 

O nějakých čtrnáct hodin později její mrtvolu objevili lovci na poli asi 135 kilometrů od města. "Máme zlomené srdce. Není pro nás nic těžšího, než předstoupit před příbuzné a oznámit jim, že někdo z jejich blízkých byl zavražděn," řekl podle CNN Holbrook.

 

 

Zároveň oznámil, že jeho podřízení zatkli čtyřiadvacetiletého Nathaniela Davida Rowlanda a obvinili ho z únosu a vraždy. Kromě toho má na krku i dvě menší provinění - neuposlechnutí policejní výzvy a přechovávání marihuany.

 

Policisté Rowlanda zastavili, aby ho zkontrolovali, protože řídil auto zachycené na městských kamerách, do něhož studentka nastoupila. Mladík se pokusil utéct, ale neuspěl. Detektivové později ve voze objevili stopy krve, která patřila Samanthě Josephsonové. V přihrádce navíc našli její mobil.

pez TN.cz