Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 2. 2018
Tvrdá pravidla

Myslíte si, že princátka můžou všechno? S tímhle si hrát nesmějí!

Princ George a princezna Charlotte
Zdroj: Profimedia
Princ George a princezna Charlotte musejí i při hraní dodržovat určitá pravidla (archivní foto)

Někdo by si mohl myslet, že potomci britské královny mohou mít všechno. Pro prince George a princeznu Charlotte to ale určitě neplatí. Rodiče jim zakazují především jednu věc, s níž si vůbec nesmí hrát.

Někteří rodiče dovolí svým dětem všechno - od sladkostí, kdykoliv si řeknou, po každou hračku, kterou vidí. A ačkoliv by si lidé mohli myslet opak, rozhodně to tak není u potomků prince Williama a vévodkyně Kate. Píše o tom portál Daily Mirror.

 

Podle zdroje z Kensingtonského paláce prožívají prince George a princezna Charlotte co nejvíce normální dětství. George si rád hraje s autíčky, případně jezdí na své dětské motorce, Charlotte zase miluje převlékání za princezny - aniž by tušila, že jí sama je.

 

Nikdy ale malé členy královské rodiny neuvidíte, jak svírají tablet nebo chytrý telefon. Kate a William preferují klasické hračky, případně kreativní činnosti, které podporují dětskou fantazii. Na technologie je pohlíženo spíše jako na hračky pro dospělé.

 

 

Rodiče také princátka podporují, aby si často hrála venku. Sám William to naznačil na státní návštěvě Švédska na konci ledna. "Lekce, kterou si vezmeme domů, spočívá v tom, že musíme děti aktivně pobízet, aby trávily čas venku - bez ohledu na počasí. Je to dobré pro jejich fyzické, ale i mentální zdraví," prohlásil.

 

Oblíbený královský pár už se připravuje na třetího potomka. Jestli se v dubnu narodí holčička, nebo chlapeček, zatím vládnoucí rodina neoznámila. Novorozenec bude pátý v pořadí na trůn.

epa TN.cz
Reklama