Zasahoval vrtulník

Útočník pobodal muže a pořezal dítě! Má jít o synovce Kajínka

Téma:

V obci Prachovice na Chrudimsku ve středu před půl osmou večer zasahovali policie i záchranáři. Přivolaní byli k pobodanému, zhruba 30letému muži, s malým dítětem, které mělo být lehce pořezáno. Podle místních by měl být pachatelem synovec Jiřího Kajínka.

"Na místě je spousta policistů, před chvílí odletěl i vrtulník. Dítě s řeznou ránou odvezla záchranka. Je tady i kriminálka," napsal TV Nova jeden z diváků. Případ se stal v prachovické ulici Bučina.

 

Podle záchranářů jsou muž i dítě naživu. Muže transportoval s bodnou ranou v hrudníku vrtulník na traumacentrum Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Zranění naštěstí ale muže neohrožuje na životě.

 

Velmi malé dítě, podle místních dokonce miminko, utrpělo jen velmi malou řeznou ránu na krku a bylo převezeno záchranáři také do Hradce Králové, víceméně však jen na pozorování.

 

 

Podle prvotních informací TV Nova by mohl být útočník duševně nemocný a drogově závislý, údajně by se mělo jednat dokonce o souseda. To potvrdili i místní, kteří tvrdí, že muž už v minulosti vyhrožoval i jiným lidem. Někteří pak přidali další peprnost - prý by mělo jít o synovce omilostněného vraha Jiřího Kajínka!

 

Podezřelého už policisté zadrželi a v policejním autě s tmavými skly odvezli k výslechu.

nor TN.cz