Strkanice

Na cyklistu se v metru vrhl opilec, zkrotili ho až strážníci! VIDEO

Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 11. 5. 2020
Téma:

Hodně agresivního opilce museli před pár dny pacifikovat pražští strážníci. Kamery natočily, jak se muž velkou silou vrhl na cyklistu a doslova ho vystrkal ven z vagonu metra. Potyčka tím ovšem neskončila.

Vše se odehrálo krátce před páteční půlnocí ve stanici metra Kolbenova. Napadený si ovšem nenechal nic líbit a obrátil se na městskou policii. Na místo tak okamžitě vyjela hlídka strážníků.

 

"Dozorčí metra společně s cyklistou čekali na strážníky u vstupu do stanice. Dle jeho slov mělo k napadení dojít zcela bezdůvodně. Hlídka se následně vydala zkontrolovat nástupiště a muže odpovídajícího popisu si povšimla na eskalátorech v protisměru," popsala mluvčí strážníků Irena Seifertová.

 

 

Ten se snažil rychle zmizet a strážník proto musel jezdící schody vyběhnout. A  protože opilec si z výzev k zastavení nic nedělal, nakonec ho musel strážník strhnout na zem a nasadit mu pouta.

 

"Provedená dechová zkouška na přítomnost alkoholu ukázala hodnotu 2,08 promile. Možný trestný čin vyloučila přivolaná hlídka policie," uvedla Seifertová. Strkanici tak úřady budou řešit jako přestupek.

Související témata:
TN.cz