otřesné chování

Kvůli nehodě se D8 zastavila, řidiči měli odjíždět záchranářskou uličkou!

Martin Klícha
Martin Klícha, Michaela Trochová
Aktualizováno 19. 1. 2020 20:28
18.1. 2020 17:21
Téma:

Neuvěřitelné chování měli předvést někteří řidiči u nehody na dálnici D8. Redakci TN.cz kontaktovala čtenářka, která natočila, jak netrpěliví šoféři odjíždí od nehody záchranářskou uličkou. Policistům se zřejmě všichni vyhnuli.

V sobotu krátce před druhou hodinou odpoledne došlo na dvacátém kilometru dálnice D8 k dopravní nehodě dvou nákladních automobilů. Po nehodě skončila vozidla asi tři sta metrů od sebe, na vozovku unikly z jednoho vozu provozní kapaliny, které hasiči museli zasypat sorbenem.

 

Oba řidiči byli naštěstí bez zranění. Hasiči pokračují v úklidových pracích, policie na místě vyšetřuje. "Provoz nyní zprůjezdněn jedním jízdním pruhem. Stále probíhá odstraňování překážek po nehodě," informovali policisté na sociálních sítích kolem páté hodiny odpoledne.

 

Na místě byla kromě hasičů přivolána také specializovaná firma, která měla za úkol vyprostit a odvézt postupně oba nákladní automobily.

 

 

Dlouhé čekání ale zřejmě všichni nevydrželi. Redakci TN.cz se ozvala čtenářka s tím, že netrpěliví řidiči zneužívají záchranářskou uličku a od nehody odjíždí - a to dokonce v protisměru. Během chvíle, kterou se jí podařilo natočit, se jednalo o velké množství aut.

 

Policisté měli plné ruce práce u samotné nehody, žádné neukázněné řidiče proto nezaznamenali.
 

TN.cz